LG GM735 FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0

4 posters

Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0 Empty Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0

Mesaj  kalkan98 Salı Mart 16, 2010 2:26 am

ben yükledim arkadaşlar memnunum sizde bilgisayarınız gibi cep telefonunuzu korumak istiyorsanız bu programı yükleyin. program hakkında:
Kaspersky Anti-Virus Mobile; akıllı telefonlarınızı, mobil platformları hedef alan kötü niyetli yazılımlardan koruyan kullanışlı ve güvenilir bir güvenlik çözümüdür. Artık virüsler, solucanlar ve Truva atları yalnızca bilgisayarları tehdit etmiyor. Akıllı telefonların giderek çoğalması ile bu mobil cihazları etkileyen kötü niyetli programlar büyük bir artış ile yayılmaya başladı. Kaspersky Anti-Virus Mobile, lider güvenlik firması Kaspersky Lab'ın teknolojik alt yapısı ile anti virüs alanındaki uzun yılların verdiği deneyimlerini harmanlanarak ortaya çıkmıştır. Kaspersky Anti-Virus Mobile, akıllı telefonlarınızı ve bunların içerisinde bulunan kişisel verilerini kötü niyetli yazılımlardan koruma konusunda etkili bir güvenlik çözümüdür.

part: http://hotfile.com/dl/32978467/f17df1e/kmsecurity_8.0.0.75_en_57769986.cab.html
full yapmak isteyen olursa özelden atarım.

kalkan98

Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0 Empty Geri: Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0

Mesaj  emes1903 Çarş. Mart 17, 2010 7:21 pm

ben yukledım sorun yok iyi çalışıyor fakat nasıl full yapıcaz bilgi verebilirmisin

emes1903

Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0 Empty Geri: Kaspersky Anti-Virus Mobile (Windows Mobile Phone Edition) 8.0

Mesaj  Admin C.tesi Mart 27, 2010 2:17 pm

Kaspersky her telefonda olması gereken bir uygulama. Yüklemek şart.
Admin
Admin
Admin

http://bilgehankalkant.blogspot.com

Mesaj  rewolt Perş. Kas. 04, 2010 9:45 am

linkte silinmiş telif haklarıdan dolayı silinmiş diyor.

rewolt

- Similar topics